درباره بابک ویزا

مجتمع بین المللی بابک با اخذ مجوز های لازم در زمینه کاریابی داخلی و خارجی – کارآفرینی و آموزشی از سال 1379 شروع به کار کرده است.بابک ویزا در طول مدت حدود 24 سال سابقه فعالیت خود جزو دفاتر با عملکرد بالا در زمینه ارائه خدمات مشاوره شغلی – مشاوره روابط کار – اقامت – راهنمایی و هدایت آموزشی و آزمون های فنی حرفه ای و زبان های خارجی مورد نیاز کشور های هدف بوده است.این دفتر در طول سالیان طولانی همچنان توانسته است با برقراری ارتباط با کارفرمایان خارجی و مراکز کاریابی (تامین نیروی انسانی) مورد نیاز کشور های اروپایی – آمریکای شمالی – کانادا – استرالیا – ترکیه – عراق و چین جزو یکی از دفاتر با آمار بالای اعزام با این کشورها باشد. درباره بابک ویزا

هدف گذاری کمی و کیفی مجتمع بابک ویزا موجبات ابداع در روش های نوین آموزش زبان انگلیسی باعث گردیده تا این دفتر در سال 1385 به عنوان کارافرین برتر در امور خدمات آموزشی موفق به کسب 2 عنوان گردد.

سابقه ما

مدیریت دفتر، آقای بابک هاشمی پوریکی از قدیمی ترین دفاتر کاریابی و دارای بیش ترین سابقه در زمینه امور تشکلاتی (صنفی) بوده و هم اینک نیز ریاست کانون کارفرمایی انجمن های صنفی دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های غیردولتی در سراسر کشور بر عهده ایشان می باشد.

لازم به ذکر درباره بابک ویزا است که ایشان هم اینک ریاست و عضویت هفت تشکلات زیر مجموعه وزارت تعاون – کار و رفاه اجتماعی و اتاق بازرگانی را دارا می باشد.

این دفتر همچنین در زمینه ارائه خدمات آموزشی و مشاوره کارآفرینی شتاب دهنده و فضای کاری اشتراکی نیز جزو فعالین تاثیرگذار در کشور می باشد. این دفتر دارای 4 نمایندگی رسمی در شهرهای تهران – اصفهان – ارومیه و اردبیل
می باشد.