وکیل-مهاجرت-به-آمریکا

یک وکیل مهاجرت به آمریکا که تسلط بالایی به قوانین کشور آمریکا و همینطور کشور ایران را دارد می تواند به افزایش سرعت روند پیشرفت و ...


یک وکیل مهاجرت به آمریکا که تسلط بالایی به قوانین کشور آمریکا و همینطور کشور ایران را دارد می تواند به افزایش سرعت روند پیشرفت و اخذ اقامت شما در کشور آمریکا کمک کند و شما را هر چه سریع تر به دست یابی به هدف خود راهنمایی کند.

وکیل مهاجرت به آمریکا

اکثر مردم می دانند که پرداختن به جنبه حقوقی هر موضوع ، در هر موقعیتی می تواند گیج کننده و پیچیده باشد . انجام مسئولیت های قانونی خود به هنگام تغییر کشور محل اقامت خود بسیار دشوارتر و مهم تر است . هر کشوری قوانین متفاوتی در مورد مجوزهای کار ، ویزای اقامت و سایر مسائل دارد و مهم است که بدانید چه شرایطی وجود دارد ، چه تعهداتی دارید و چه حقوقی برای زندگی و کار قانونی در کشور دیگری دارید . وکیل مهاجرت ، مسئول ارائه مشاوره به افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند هستند و آنها را در طول این پروسه راهنمایی می کنند . مهاجرت خود قوانین و مقرراتی دارد که فرد مهاجر لازم است آن ها را برای گرفتن تاییدیه مهاجرت رعایت کند . قانون مهاجرت شاخه‌ای از قانون است که مجموعه قوانینی را که مرتبط با رفت و آمد افراد بین کشورها است را تنظیم می‌کند و مسئول تعیین شرایط درآمد ، اقامت و خروج افرادی است که خارج از کشورشان زندگی می‌کنند . قانون مهاجرت همچنین به همه موارد مربوط به مهاجرت و بازگشت به کشور رسیدگی می کند . هر قانونی مستلزم داشتن وکیل فعال در حوزه ی مربوطه می باشد . وکیل مهاجرتی از روی این قوانین مهاجرت ، به صورت رسمی شناخته شده است . وکیل مهاجرت به آمریکا وکیلی است که در این شاخه حقوق تخصص دارد و یکی از وظایف اصلی آن مشاوره دادن به کسانی است که می خواهند کشور محل اقامت خود را تغییر دهند . که لازم است بدانند برای زندگی در کشور مقصد ، چه تعهدات و شرایط قانونی ای را باید رعایت کنند .

ویژگی های یک وکیل حرفه ای برای رفتن به ایالت متحده

از آنجایی که این نوع وکیل باید به پرونده های بسیار متنوعی رسیدگی کند ، از شما انتظار می رود که نه تنها با قوانین مهاجرت و قوانین مربوط به جابجایی افراد بین کشورها را به خوبی بشناسید ، بلکه باید با قوانین اداری و کیفری نیز آشنا باشید . همه وکلا از جمله وکیل مهاجرت به آمریکا ، باید دارای مدرک دانشگاهی در رشته حقوق باشند تا بتوانند به بهترین نحو کار مهاجرت به کشور آمریکا را انجام دهند. با توجه به ماهیت حرفه شان و مواردی که با آن مواجه هستند ، بسیاری از وکلای مهاجرت اغلب قادر به برقراری ارتباط به چندین زبان هستند تا بتوانند با خارجیانی که می خواهند کشور محل اقامت خود را تغییر دهند به خوبی ارتباط برقرار کنند . مانند سایر انواع وکلا وکیل مهاجرت ، باید آمادگی مقابله با بار عاطفی این شاخه از حق و حقوق را نیز داشته باشد . بسیاری از مشتریانی که به خدمات این نوع وکیل نیاز دارند خانواده هایی هستند که توسط قوانین بین المللی از هم جدا شده اند ، خانواده های کم درآمدی که به دنبال فرصت های جدید هستند و یا کارگران بدون مدرکی که به دنبال حمایت از خانواده خود هستند .

وکیل-مهاجرت-به-آمریکا
کشور آمریکا به عنوان یکی از کشور های پذیرندهٔ مهاجران در جهان شناخته شده است و تا کنون برنامه‌ های مهاجرتی متنوعی را برای جذب افراد از اقوام و نژاد های مختلف ارائه داده است.

وظایف وکیل مهاجرت به آمریکا

وکلای مهاجرت مسئول انجام بخشی از مراحل لازم در طول فرآیند مهاجرت مشتریان خود هستند . بسیاری از مراحل لازم برای زندگی در خارج از کشور از جمله ؛ تقاضای ویزا ، اقامت دائم و غیره ، در نهادهای دولتی رسمی انجام می شود . وکلای مهاجرت علاوه بر مشاوره به مشتریان خود ، وظیفه مشاوره و راهنمایی مشتریان خود را در صورت رد این درخواست ها نیز بر عهده دارند . در این مواقع ، وکلای مهاجرت وظیفه تجزیه و تحلیل وضعیت و تصمیم گیری در مورد نقض حقوق مشتریان را بر عهده دارند . بسته به هر مورد، می توان برای بازگرداندن حقوق نقض شده و دریافت آنچه درخواست شده بود ( ویزا، ملیت، اقامت و غیره ) درخواست تجدید نظر یا شروع فرآیندی نزد قاضی کرد . علاوه بر این ، وکلای مهاجرت مسئول مشاوره به شرکت هایی هستند که قصد دارند کارمندان خارجی را استخدام کنند . تا اطمینان حاصل کنند که هر یک از طرفین به تعهدات قانونی خود عمل می کنند . این عمل جهت تأیید این مورد که کارمندان تمام شرایط لازم برای کار قانونی را دارند ، انجام می شود . وکلای مهاجرتی همچون وکیل مهاجرت به آمریکا ؛ نقش بسیار مهمی در دفاع از موکلانی که بدون مدارک دستگیر شده اند ، به طور غیرقانونی کار می کنند و با اخراج مواجه می شوند و یا هر مشکل ایجاد شده در رابطه با قانون مهاجرت دارند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *