وکیل مهاجرت به آلمان

برای پیمودن هرچه سریع تر و بی نقص تر مسیر مهاجرت به آلمان، وکیل مهاجرت به آلمان بهترین گزینه است که با توجه به داشتن یک شناخت ...


برای پیمودن هرچه سریع تر و بی نقص تر مسیر مهاجرت به آلمان، وکیل مهاجرت به آلمان بهترین گزینه است که با توجه به داشتن یک شناخت کلی از قوانین این کشور و مسلط بودن به مراحل مورد نیاز برای مهاجرت به کشور آلمان می تواند مسیر مهاجرتی شما را آسان تر نموده و شما را هر چه سریع تر به هدف شما برساند.

وکیل مهاجرت به آلمان

مهاجرت به کشور های پیشرفته و با پتانسیلی مثل کشور آلمان روز به روز در حال افزایش است و افراد برای اهداف مختلفی همچون تحصیلی و کاری و سرمایه گذاری و … به این کشور مهاجرت می کنند. راه های مختلفی هستند که می توان از طریق آن ها مهاجرت را انجام داد که وکیل مهاجرت به آلمان یکی از آن ها است که می توان فرایند مهاجرتی افراد را تسهیل نموده و آن ها را به دست یابی به هدف مهاجرتی خود هر چه زود تر و سریع تر و همینطور مقرون به صرفه تر کمک کنند. وکیل مهاجرت به آلمان به جهت شناخت قوانین این کشور پل ارتباطی بین شما و دولت آلمان می باشد و زمانی که وکیل مهاجرت آلمان شما می شود موظف می گردد تمامی کار های مورد نیاز را برای دریافت اجازه ورود به کشور مورد نظر را به نمایندگی از شما انجام دهد.

فرصت شغلی پزشکی در آلمان
فرصت شغلی پزشکی در آلمان: کشور آلمان در سطح جهان دارای رتبه سوم می باشد و به کادر درمانی خود امتیازات ارزشمندی می دهد. با شناخت نحوه اخذ …

هزینه های مهاجرت چقدر است ؟

هزینه مهاجرت به آلمان به روش‌ های مختلف و شرایط فردی شما بستگی دارد. به طور کلی، می توان گفت که هزینه مهاجرت به آلمان از طریق روش های مختلف بین 50 تا 300 هزار یورو است. در ادامه تعدادی از هزینه هایی که هر فردی در مسیر مهاجرت به آلمان و در طول حضور در این کشور با آن روبه رو می گردد اشاره شده است. قبل از مراجعه به جدول زیر این نکته را بدانید که با راه هایی می توانید در میزان هزینه های گفته شده صرفه جویی کنید. مثلا قبل از مهاجرت، در مورد روش های مختلف مهاجرت به آلمان تحقیق کنید و بهترین روش را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید و یا با وکیل مهاجرت به آلمان درباره این روش ها صحبت کنید تا بهترین انتخاب را انجام دهید مثلا در صورتی که واجد شرایط باشید ممکن است وکیل مهاجرت به شما اخذ فرصت شغلی پزشکی در آلمان را معرفی کند. همچنین از طریق بورسیه تحصیلی یا کمک هزینه های تحصیلی، هزینه های اقامت در آلمان را کاهش دهید. به دنبال شغل در آلمان قبل از مهاجرت باشید تا بتوانید از همان ابتدا درآمد داشته باشید. می توانید در آپارتمان های اشتراکی یا خانه های دانشجویی زندگی کنید تا هزینه های اقامت خود را کاهش دهید. از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید تا هزینه های حمل و نقل خود را کاهش دهید.

هزینه های مهاجرت به آلمان
ویزای تحصیلی75 یورو
ویزای کاری75 تا 110 یورو
ویزای سرمایه گذاری80 یورو
ویزای پیوست به خانواده60 یورو
قیمت بلیط هواپیما به آلمان از ایرانبه طور میانگین بین 5 تا 10 میلیون تومان
اجاره آپارتمان در آلمانبه طور میانگین بین 800 تا 1500 یورو در ماه
هزینه های زندگی در آلمانبه طور میانگین بین 800 تا 1500 یورو در ماه
بیمه درمانی100 تا 300 یورو در ماه
هزینه های تحصیل0 تا 20 هزار یورو در سال
هزینه های یادگیری زبان آلمانی500 تا 1000 یورو
قیمت بلیط هواپیما به آلمان از ایرانبه طور میانگین بین 5 تا 10 میلیون تومان

وظایف وکیل مهاجرت

یک وکیل مهاجرت به آلمان به عنوان نماینده ای عمل می کند که به جای شما لازم است تمامی اقدامات لازم را انجام دهد و اطمینان حاصل کند که این فرآیند ها به درستی انجام می‌ شوند و هوشیارانه به فرایند مهاجرت به آلمان شما نظارت کند. وکیل مهاجرت مسئولیت تکمیل تمامی مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا و مهاجرت را بر عهده می گیرد و با توجه به قوانین و زمان های تعیین شده لازم است اقداماتی که نیاز است را انجام دهد و مدارک مورد نظر را ارسال کند و اطمینان کسب کند که این مدارک در زمان مقرر توسط دولت دریافت می‌ شوند. این افراد باید تمامی هزینه‌ ها و اطلاعات مورد نیاز مشتریان، همکاران و مقامات را آماده کند و در سریع ترین زمان ممکن برای سفارت ارسال کند به علاوه باید روابط کاری قوی با تمامی مشتریان و همکاران خود برقرار کند  و به مشتریان خود در دریافت ویزا، کارت سبز و سایر مدارک لازم کمک کند. به علاوه مسئولیت کامل تمامی مسائل و فرآیند های مربوط به مهاجرت را قبول کند و در جریان هرگونه تغییرات قوانین باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *