بهترین کشور ها برای مهاجرت

بهترین کشور ها برای مهاجرت بر اساس معیار های مختلفی انتخاب می شود و با انتخاب معیار های خود برای مهاجرت می توانید از میان کشور های مختلف...


از آن جایی که کشور های مختلفی اقدام به پذیرش مهاجران به روش های مختلف می کنند، ممکن است تصمیم گیری درباره کشور مقصد برای مهاجرت دشوار باشد. بهترین کشور ها برای مهاجرت بر اساس معیار های مختلفی انتخاب می شود و با انتخاب معیار های خود برای مهاجرت می توانید از میان کشور های مختلف، کشور مناسب خود را انتخاب کنید.

بهترین کشور ها برای مهاجرت کدام هستند؟

شمار افراد مهاجر به کشور های پیشرفته ای چون کشور آمریکا، کانادا و استرالیا و … بسیار افزایش یافته است و علاوه بر این کشور ها، کشور های مختلفی نیز هستند که امکانات بسیاری را در اختیار مهاجرانی که به این کشور ها قدم می گذارند، قرار می دهد. از آن جایی که تعداد کشور های مهاجر پذیر زیاد شده است لازم است معیار های کشور های مختلف را بشناسید و بر اساس اهدافی که برای مهاجرت خود در نظر دارید، از میان بهترین کشور ها برای مهاجرت، بهترین کشور را انتخاب نموده و نسبت به اخذ پذیرش از آن اقدام کنید. برای نمونه، در برخی از کشور ها، دانشجو های مهاجری که به منظور تحصیل به این کشور پا گذاشته اند، امکانات بسیاری می دهد در صورتی که برخی از کشور ها هدفشان از جذب مهاجر، افزایش نیروی کاری است. از این رو لازم است شرایط مختلف کشور های مختلف را بررسی کنید و بر اساس آن ها بهترین کشور ها برای مهاجرت خود را انتخاب نمائید. اما در حالت کلی تعدادی از کشور های محبوب که همیشه در میان بهترین کشور ها برای مهاجرت هستند را معرفی می کنیم. با بابک ویزا تا انتها همراه باشید.

کشور آمریکا بهترین کشور برای زندگی

کشور آمریکا از زمان های دور کشور رویا های بسیاری از افراد می باشد. این کشور هم اکنون یکی از ابر قدررت های اقتصادی به شمار می رود که مهاجران بسیاری را نیز سالانه پذیرش می کند. مهاجرت به آمریکا با لاتاری تنها یکی از روش های مهاجرت به ایالت متحده آمریکا است که سالانه شما بالایی متقاضی در این قرعه کشی شانس خود را می سنجند. در کنار اقتصاد مطرح این کشور، کالج ها و دانشگاه های مطرحی در این کشور وجود دارند همچون دانشگاه هاروارد که این کشور را در میان رویایی ترین و بهترین کشور ها برای مهاجرت تحصیلی قرار داده است. با تحصیل در دانشگاه های مطرح کشور آمریکا، بدون شک آینده کاری دانشجو در تمامی کشور های جهان تضمین خواهد شد و می تواند بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی باشد. در کنار شرایط عالی برای مهاجرت تحصیلی به آمریکا، به جهت بالا بودن امنیت شغلی و کیفیت خدمات درآمنی و درآمد بالا، از نظر مهاجرت کاری به آمریکا، این کشور را جزو بهترین کشور ها برای مهاجرت قرار داده است.

مهاجرت به آمریکا با لاتاری
مهاجرت به آمریکا با لاتاری: لاتاری از اوایل مهر تا اوایل ماه آبان هر سال در وب‌ سایت E-DV باز می‌شود. در اردیبهشت، نتایج قرعه‌کشی در سایت …

کانادا بهشت مهاجران تحصیلی

کشور کانادا در دسته کشوری می باشد که دانشگاه های مطرحی را در خود جای داده است و با داشتن دانشگاه های مطرحی مثل دانشگاه تورنتو، دانشگاه مک‌ گیل، دانشگاه بریتیش کلمبیا، دانشگاه مونترال و … به بهترین کشور ها برای مهاجرت تحصیلی تبدیل شده است. امکاناتی که این کشور به دانشجو های مهاجر خود می دهد بسیار عالی است به این صورت که در صورت اخذ پذیرش برای مهاجرت تحصیلی به کانادا می توانید همسر و فرزند خود را نیز همراه ببرید به این شرط که فرزند شما از 21 سال کوچک تر باشد. همچنین همسر دانشجویی که در این کشور مشغول تحصیل است، اجازه دارد در این کشور به کار مشغول شود. در کنار امکانات گفته شده دانشجو پس از فارغ التحصیلی امکان اخذ اقامت دائم در کانادا را خواهد داشت با این ویژگی ها که تنها گوشه ای از امکانات ارائه شده برای دانشجو ها در کشور کانادا است، این کشور را به مناسب ترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی تبدیل کرده است.

کشور ترکیه محبوب ترین کشور برای مهاجران ایرانی

کشور ترکیه به جهت های مختلفی می تواند بهترین کشور ها برای مهاجرت ایرانی ها باشد به این دلیل که بسیار نزدیک به ایران است و می توان به راحتی با راه های هوایی و همچنین زمینی به این کشور رفت و آمد کرد. همینطور از جهت های مختلفی این کشور فرهنگ نزدیکی با مردم ایران دارند که سازگار شدن با شرایط این کشور را می تواند برای مهاجران ایرانی راحت تر کند. یکی دیگر از مزیت های کشور ترکیه این است که با راه های مختلفی می توان به راحتی اقامت دائم را در این کشور به دست آورد و پس از دریافت پاسپورت این کشور به راحتی به 111 کشور در جهان سفر کنید. در کنار این موارد، کشور ترکیه به جهت عضویت دانشگاه های کشور ترکیه در معاهده بولونیا، سطح علمی دانشگاه های این کشور بسیار بالا می باشد و همین طور هزینه کمتری را نیز در مقایسه با کشور های دیگر برای تحصیل نیاز دارد و هر ساله به دانشجو های ایرانی بسیاری نیز در این کشور بورسیه های تحصیلی متعددی تعلق می گیرد که همه این موارد این کشور را به محبوب ترین کشور برای مهاجرت در میان ایرانیان تبدیل کرده است.

معیار انتخاب بهترین کشور ها برای مهاجرت

در بخش های قبل به معرفی 3 کشور آمریکا، کشور کانادا و ترکیه پرداختیم و جنبه های مختلفی که آن ها را به بهترین کشور ها برای مهاجرت تبدیل می کند را نیز معرفی کردیم اما همانطور که اشاره نیز کردیم کشور های مختلفی هستند که از جهت های مختلف می توانند در دسته بهترین کشور ها برای مهاجرت قرار بگیرند. مثلا کشور سوئیس از جهت ثبات اقتصادی، کشور آلمان گزینه ای عالی برای تحصیل پزشکی و سرمایه گذاری و رو به پیری بودن افراد بومی این کشور و کشور فنلاند معروف به شاد ترین کشور در جهان این امکان را به دست آورده اند تا در این دسته بندی قرار بگیرند. در صورتی که شما می خواهید از میان بهترین کشور ها برای مهاجرت یکی را انتخاب کنید می توانید بر اساس دلیل خود برای مهاجرت کردن، یکی از این کشور ها را انتخاب نمائید و برای اخذ پذیرش در آن کشور اقدامات لازم را انجام دهید. یکی از راه هایی که می تواند به شما در سریع تر شدن فرایند پذیرش کمک کند، دریافت مشاوره از وکیل مهاجرتی مجرب است. شما عزیزان می توانید با مشاوران این مجموعه تماس بگیرید و نسبت به دریافت مشاوره اقدام نمائید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *